Elektrický podvod č.2

Autor: Martin Pír | 25.11.2011 o 10:37 | Karma článku: 5,68 | Prečítané:  1964x

Pekne ste nás domotali, pekne ste nás nachytali. Pekne ste nám slubovali, pekne ste nás ... namotali. Prvý diel elektrického podvodu (alebo súťaže?) bol výzvou pre organizátora, aby objasnil neobjasniteľné ... Ako sa veci majú dnes?

Viacero blogerov zaujali nejasnosti okolo projektu e-jazda.sk , na ktoré sme poukázali v článku   Súťaž alebo podvod? . Čas plynie, Zdenka si vychutnáva elektronické vozidlo a chodí hore dole s káblom. Kto ale má kábel druhý?


DRUHÝ KONIEC KÁBLU

Milá e-jazda.

Na svojej stránke píšete, že radi poradíte, že radi poslúžite ... že radi poviete viac.

Ale ako také viac vyzera?

Sedemnástehojedenásty : posielam mail a prosím o informácie o výhernom blogu. Tie ste mi ale radi neposkytli a ba ani ste sa neráčili ozvať.

Dvadsiatéhoštvrtého : týždeň si s týždňom ruku podal a skúšam Vašu trpezlivosť druhý krát. Som rád, že si milá agentúra čítate moje maily! Pokrok to hodný na pochvalu!


MÁ KÁBEL TRI KONCE?

Na slovensku ano. Za jeden ťahá Zdenka Predná, za druhý Stredoslovenská energetika a za tretí Agentúra. My, blogeri, čo sme Vám pomohli urobiť kampaň a tým aj čiastočne splniť Vaše sny, káble nepotrebujeme ... Strčíme si do zásuvky radšej niečo iné a poslúžime zas ...

Za 5 pracovných dní je tu koniec kampane a potom si stačí vydýchnuť zo slovami: "človek rýchle zabúda..."


 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Koľko vzdelaných a talentovaných ľudí si môže Slovensko odpáliť?

Neútočme na seba, nepoužívajme slovník, ktorý nás vracia do obdobia mečiarovského gádžovstva, povinnosťou politikov je krajinu kultivovať.

PRIMÁR

Prečo by ste nemali ísť spať nahnevaní

Vedci objavili spôsob, ako sa lepšie vyrovnať so zlými spomienkami.


Už ste čítali?