Súťaž alebo podvod?

Autor: Martin Pír | 17.11.2011 o 23:51 | (upravené 18.11.2011 o 23:04) Karma článku: 6,37 | Prečítané:  1806x

Keď pred mesiacom prišla príležitosť napísať blog o elektromobile chytilo sa pár súťažiacich šance zabojovať. Zabojovať nie o zapožičanie čuda menom elektromobil, o testovanie. Ale zabojovať hlavne o kvalitu blogov, o nestranný pohľad... Veľké firmy a značky ako Sme.sk , Peugeot a Stredoslovenská energetika dali hlavy dokopy a ...

... na adrese www.e-jazda.sk vyhlásila súťaž. Poďme sa pozrieť ako to prebiehalo a pootvorme dvere do zákulisia.

Organizátor súťaže: Stredoslovenská energetika a.s. , Žilina

Partneri projektu: Peugeot a SME.sk


Nejasné pravidlá

1. kauza mail: na stránke e-jazda.sk nájdete v základných informáciách vetu "Link, na ktorom je Váš príspevok, potom zašlite e-mailom na: blog@e-jazda.sk" , avšak v oficiálnom štatúte súťaže je v pravidlách súťaže uvedené "... na e-mailovú adresu blogg@e-jazda.sk" .

Poviete si jedno "g" hore dole? Kam súťažiaci posielali svoj link? Ak na prvý mail = tak je to nesprávne, pretože štatút súťaže hovorí jasne o druhom, čiže o blogg. Prvý mail je uvedený aj ako kontaktný v sekcii KONTAKT. Čo ale keď ste poslali link a zapojili sa do súťaže správne a to, že ste napísali na mail s dvomi g? Funguje? Je to len preklep?

2. kauza 45. týždeň:

Podľa štatútu malo určenie víťaza prebehnúť v priebehu 45. týždňa 2011. Neprebehlo ... pretože agentúra Istropolitana (www.istropolitana.sk) v priebehu 46. týždňa mi poslala mail, aby som doplnil údaje o sebe, čiže víťaz urćený nebol tak, ako sa píše v štatúte ...

 

3. kauza chyby:

Ďalej ma zaujali "školácke chyby", ktoré sú uvedené v štatúte súťaže. Nejdem riešiť pravopis, zle rozdelené vety (čiarky) ale nedokonćené maličkosti ako napríklad:

potom zmenené na ďalší omyl:

Je to normálne, že sa horúcou ihlou niečo ušije a potom sa mení štatút súťaže v priebehu samotnej súťaže a to niekoľko-krát?

 

4. kauza termíny:

Organizátor súťaže sľubuje, že doba výpožičky bude 6 týždňov. Poďme teda počítať:

Ak by sa súťažiaci ihneď dostavil do Žiliny dňa 14.11.2011 , čo je prvý možný deň, tak by teda 6 týždňov uplynulo  26.12.2011 . Ale v pravidlách súťaže je, že sa zapožičiava do 5.12.2011, čiže 6 týždňov merali asi podľa starého ruského kalendára.

 

5. kauza "kde je blog?" :

Srdečne gratulujeme aj my, všetci čo sme čítali Váš skvelý blog! Pýtate sa kde je ten blog? No niekde asi bude. Na blog.sme.sk nie je, na iných blogoch nie je, dokonca ani pán gúúúgl o niečom takom nepočul ... Ak vôbec existujete pán Hudec, prosím dajte aj nám link na Váš blog. To, že ste zo Žiliny a používate energiu stredoslovenskú je super, pretože si môžete auto prevziať priamo vo svojom meste!

Máte proste šťastie a hlavne talent na blogovanie.

 


My, čo používame elektriku západnú alebo východnú budeme čakať na to, či nám aj Vy potvrdíte, že tá elektrika stredná je tou najlepšou.

A čo dodať k prešlapom najlepšej reklamnej agentúry, ktorá pravdepodobne spravuje web a celé okolie súťaže? Len to, aby pozorne nabudúce čítali ...

Stačí už len dúfať, že aspoň SME.sk sa do tejto kauzy namočili omylom ...

 

ps: je nás asi viac, čo chceme poznať pravdu, pretože dnes je tomu presne 22 rokov, čo sme kričali "PRAVDA VÍŤAZÍ" !


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza. Veríme, že ju vyrieši so cťou.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?